12V 8Ah Forbatt Gel VRLA Backup Battery | 12V8G-FBC
R365,00 Incl. VAT
This battery features T1 – 4.8mm spade
  • Length:151mm
  • Width:65mm
  • Height:94mm
  • Weight:2.3kg
18BAT-12V8G-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart8
12V 36Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 618-BLC
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLS 12V50