12V 65Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V65-FBC
This battery feature M8 Threaded Screw In
  • Length:349mm
  • Width:166mm
  • Height:174mm
  • Weight:20.5kg
18BAT-12V65-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart6
KTZ14S 12V 11.2Ah Enertec AGM Motorcycle Battery
ENX9BS 12V 7.5Ah Enertec AGM Motorcycle Battery
ENX5LBS 12V 5Ah Enertec AGM Motorcycle Battery 12v5
12V 9Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V9-FBC
6V 1.4Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 6V1/4-FBC
Subtotal
R2155,00
Total
R2155,00
Continue shopping
6
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare