12V 65Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V65-FBC
This battery feature M8 Threaded Screw In
  • Length:349mm
  • Width:166mm
  • Height:174mm
  • Weight:20.5kg
18BAT-12V65-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart5
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 634-BLS
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 638-BLC
12V 65Ah Enertec Silver EFB Automotive Battery | 621BEFB-BLS
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 636-BLS
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 634-BLC
Subtotal
R7935,00
Total
R7935,00
Continue shopping
5
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare