12V 65Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V65-FBC
This battery feature M8 Threaded Screw In
  • Length:349mm
  • Width:166mm
  • Height:174mm
  • Weight:20.5kg
18BAT-12V65-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart19
12V 65Ah Enertec Silver EFB Automotive Battery | 621EFB-BLS
12V 55Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 643-BLC
12V 50Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 628-BLC
12V 70Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 638-BLS
12V 36Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 618-BLC
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 638-BLC
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 639-BLC