12V 65Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V65-FBC
This battery feature M8 Threaded Screw In
  • Length:349mm
  • Width:166mm
  • Height:174mm
  • Weight:20.5kg
18BAT-12V65-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart43
12V 36Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 618-BLC
12V 55Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 643-BLC