12V 65Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V65-FBC
This battery feature M8 Threaded Screw In
  • Length:349mm
  • Width:166mm
  • Height:174mm
  • Weight:20.5kg
18BAT-12V65-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart5
12V 36Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 615J-BLC
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLC
12V 36Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 618-BLC
12V 36Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 616BJ-BLC
Subtotal
R5590,00
Total
R5590,00
Continue shopping
5
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare