12V 65Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V65-FBC
This battery feature M8 Threaded Screw In
  • Length:349mm
  • Width:166mm
  • Height:174mm
  • Weight:20.5kg
18BAT-12V65-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart10
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLS 12V50
12V 70Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 639-BLS