12V 24Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V24-FBC
R1155,00 Incl. VAT
This battery features E-Type Bolt through
  • Length:166mm
  • Width:175mm
  • Height:126mm
  • Weight:7.51kg
18BAT-12V24-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart15
KTZ14S 12V 11.2Ah Enertec AGM Motorcycle Battery
12V 45Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 619-BLS
KTZ7S 12V 6.5Ah Enertec AGM Motorcycle Battery
PLFP-7L 12V 2Ah Poweroad Lithium-Ion Motorcycle Battery
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLC
12N7-3B 12V 6.5Ah Enertec AGM Motorcycle Battery
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 639-BLC
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 636-BLS