12V 2.3Ah Forbatt AGM VRLA Garage Door Battery | 12V2/3-FBC
This battery features Push on Tab – Bi Directional.
  • Length:182mm
  • Width:23.7mm
  • Height:61.7mm
  • Weight:0.725kg
SKU: 18BAT-12V2/3-FBC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V2/3-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart47
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 636-BLS
12V 45Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 619-BLS
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 636J-BLC
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 636-BLC
12V 55Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 643-BLC
12V 65Ah Enertec Silver EFB Automotive Battery | 621EFB-BLS
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLS 12V50
12V 36Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 618-BLC
12V 70Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 639-BLS
12V 70Ah Enertec Silver EFB Automotive Battery | 639EFB-BLS
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 639-BLC
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 622B-BLC
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 634-BLC
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLC
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 638-BLC
12V 70Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 638-BLS
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 634-BLS