12V 2.3Ah Forbatt AGM VRLA Garage Door Battery | 12V2/3-FBC
This battery features Push on Tab – Bi Directional.
  • Length:182mm
  • Width:23.7mm
  • Height:61.7mm
  • Weight:0.725kg
SKU: 18BAT-12V2/3-FBC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V2/3-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart6
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 638-BLC
12V 8Ah Forbatt Gel VRLA Backup Battery | 12V8G-FBC
ENX14LBS 12V 14Ah Enertec AGM Motorcycle Battery
12V Car Intelligent Pulse Repair Battery Charger with LCD Screen Display
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 639-BLC
Subtotal
R6545,00
Total
R6545,00
Continue shopping
6
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare