12V 2.3Ah Forbatt AGM VRLA Garage Door Battery | 12V2/3-FBC
This battery features Push on Tab – Bi Directional.
  • Length:182mm
  • Width:23.7mm
  • Height:61.7mm
  • Weight:0.725kg
SKU: 18BAT-12V2/3-FBC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V2/3-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart16
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLC
12V 55Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 643-BLC