12V 18Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V18-FBC
R740,00 Incl. VAT
This battery features E-Type Bolt through
  • Length:180mm
  • Width:77mm
  • Height:167mm
  • Weight:5.13kg
18BAT-12V18-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart4
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 621B-BLC
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 636-BLC
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLS 12V50
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 636-BLS
Subtotal
R5710,00
Total
R5710,00
Continue shopping
4
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare