12V 18Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V18-FBC
R740,00 Incl. VAT
This battery features E-Type Bolt through
  • Length:180mm
  • Width:77mm
  • Height:167mm
  • Weight:5.13kg
18BAT-12V18-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart10
ENX5LBS 12V 5Ah Enertec AGM Motorcycle Battery 12v5
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLS 12V50
KTZ10S 12V 8.6ah Enertec AGM Motorcycle Battery