12V 12Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V12-FBC
R535,00 Incl. VAT
This battery features T1 – 4.8mm spade
  • Length:151mm
  • Width:98mm
  • Height:95mm
  • Weight:3.45kg
18BAT-12V12-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart6
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 639-BLC
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLC
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 621B-BLC
12V 50Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 628-BLC
12V 36Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 618-BLC
Subtotal
R8345,00
Total
R8345,00
Continue shopping
6
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare