12V 12Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V12-FBC
R535,00 Incl. VAT
This battery features T1 – 4.8mm spade
  • Length:151mm
  • Width:98mm
  • Height:95mm
  • Weight:3.45kg
18BAT-12V12-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart14
PLFP-20L 12V 6Ah Poweroad Lithium-Ion Motorcycle Battery
12V 70Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 639-BLS