12V 4.5Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V4/5-FBC
R225,00 Incl. VAT
This battery features T1 – 4.8mm spade
  • Length:90mm
  • Width:70mm
  • Height:101mm
  • Weight:3.45kg
SKU: 18BAT-12V4/5-FBC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V4/5-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart12
12V 70Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 639-BLS