12V 33Ah Forbatt Gel VRLA Backup and Wheelchair Battery | 12V33G-FBC
This battery features M6 Threaded Screw In
  • Length:196mm
  • Width:131mm
  • Height:163mm
  • Weight:9.85kg
SKU: 18BAT-12V33G-FBC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V33G-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart10
12V 70Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 639-BLS