12V 33Ah Forbatt Gel VRLA Backup and Wheelchair Battery | 12V33G-FBC
This battery features M6 Threaded Screw In
  • Length:196mm
  • Width:131mm
  • Height:163mm
  • Weight:9.85kg
SKU: 18BAT-12V33G-FBC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V33G-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart2
12V 65Ah Enertec Silver EFB Automotive Battery | 621EFB-BLS
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 634-BLC
Subtotal
R3380,00
Total
R3380,00
Continue shopping
2
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare