12V 26Ah Forbatt Gel VRLA Backup and Wheelchair Battery | 12V26G-FBC
This battery featuresĀ E-Type Bolt through
  • Length:166mm
  • Width:175mm
  • Height:126mm
  • Weight:8.27kg
SKU: 18BAT-12V26G-FBC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V26G-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart35
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 634-BLC
12V 70Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 638-BLS
12V 45Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 619-BLS