12V 26Ah Forbatt Gel VRLA Backup and Wheelchair Battery | 12V26G-FBC
This battery features E-Type Bolt through
  • Length:166mm
  • Width:175mm
  • Height:126mm
  • Weight:8.27kg
SKU: 18BAT-12V26G-FBC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V26G-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart4
12V 55Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 643-BLC
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 638-BLC
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 639-BLC
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 622B-BLC
Subtotal
R6570,00
Total
R6570,00
Continue shopping
4
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare