12V 26Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V26-FBC
This battery features E-Type Bolt through
  • Length:166mm
  • Width:175mm
  • Height:126mm
  • Weight:8.15kg
18BAT-12V26-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart24
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 634-BLC
12V 70Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 639-BLS