12V 24Ah Forbatt Gel VRLA Backup, Golf Trolley, and Wheelchair Battery | 12V24G-FBC
This battery features E-Type Bolt through
  • Length:166mm
  • Width:175mm
  • Height:126mm
  • Weight:7.57kg
SKU: 18BAT-12V24G-FBC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V24G-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart7
12V 7.2Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V7/2-FBC
12V 36Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 618-BLC
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 636-BLC
12V 70Ah Enertec Silver EFB Automotive Battery | 639EFB-BLS
Subtotal
R8710,00
Total
R8710,00
Continue shopping
7
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare