12V 24Ah Forbatt Gel VRLA Backup, Golf Trolley, and Wheelchair Battery | 12V24G-FBC
This battery featuresĀ E-Type Bolt through
  • Length:166mm
  • Width:175mm
  • Height:126mm
  • Weight:7.57kg
SKU: 18BAT-12V24G-FBC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V24G-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart18
12V 45Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 619-BLS
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 636-BLS