12V 24Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V24-FBC
R1155,00 Incl. VAT
This battery features E-Type Bolt through
  • Length:166mm
  • Width:175mm
  • Height:126mm
  • Weight:7.51kg
18BAT-12V24-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart7
12N10-3A 12V 11Ah Enertec AGM Motorcycle Battery
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 636-BLC
KTZ7S 12V 6.5Ah Enertec AGM Motorcycle Battery
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 638-BLC
12V 100Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V100-FBC
Subtotal
R10135,00
Total
R10135,00
Continue shopping
7
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare