12V 24Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V24-FBC
R1155,00 Incl. VAT
This battery features E-Type Bolt through
  • Length:166mm
  • Width:175mm
  • Height:126mm
  • Weight:7.51kg
18BAT-12V24-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart8
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 636-BLS