12V 24Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V24-FBC
R1155,00 Incl. VAT
This battery features E-Type Bolt through
  • Length:166mm
  • Width:175mm
  • Height:126mm
  • Weight:7.51kg
18BAT-12V24-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart3
12V 65Ah Enertec Silver EFB Automotive Battery | 621BEFB-BLS
12V 50Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 628-BLC
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 636-BLS
Subtotal
R5055,00
Total
R5055,00
Continue shopping
3
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare