12V 24Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V24-FBC
R1155,00 Incl. VAT
This battery features E-Type Bolt through
  • Length:166mm
  • Width:175mm
  • Height:126mm
  • Weight:7.51kg
18BAT-12V24-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart38
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 621B-BLC
12V 45Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 619-BLS
12V 70Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 638-BLS
12V 70Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 639-BLS
12V 36Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 615J-BLC
12V 50Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 628-BLC
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLC
12V 36Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 618-BLC
12V 55Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 643-BLC
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 638-BLC
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 634-BLS
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLS 12V50