12V 200Ah Forbatt Gel VRLA Backup Battery | 12V200G-FC
R7800,00 Incl. VAT
This battery features M8 Threaded Screw In Terminals
  • Length:524mm
  • Width:239mm
  • Height:218mm
  • Weight:62kg
SKU: 18BAT-12V200G-FC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V200G-FC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart18
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLC
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 634-BLC
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 636-BLS
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 634-BLS