12V 200Ah Forbatt Gel VRLA Backup Battery | 12V200G-FC
R7800,00 Incl. VAT
This battery features M8 Threaded Screw In Terminals
  • Length:524mm
  • Width:239mm
  • Height:218mm
  • Weight:62kg
SKU: 18BAT-12V200G-FC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V200G-FC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart2
12V 36Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 615J-BLC
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 621B-BLC
Subtotal
R2670,00
Total
R2670,00
Continue shopping
2
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare