12V 2.4Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V2/4-FBC
R195,00 Incl. VAT
This battery features T1 – 4.8mm spade
  • Length:178mm
  • Width:35mm
  • Height:61mm
  • Weight:0.88kg
SKU: 18BAT-12V2/4-FBC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V2/4-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart15
12V 55Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 643-BLC
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLC
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLS 12V50
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 634-BLC