12V 2.4Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V2/4-FBC
R195,00 Incl. VAT
This battery features T1 – 4.8mm spade
  • Length:178mm
  • Width:35mm
  • Height:61mm
  • Weight:0.88kg
SKU: 18BAT-12V2/4-FBC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V2/4-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart5
12V 36Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 616J-BLC
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 639-BLC
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLS 12V50
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 622B-BLC
Subtotal
R7395,00
Total
R7395,00
Continue shopping
5
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare