12V 2.3Ah Forbatt AGM VRLA Garage Door Battery | 12V2/3-FBC
This battery features Push on Tab – Bi Directional.
  • Length:182mm
  • Width:23.7mm
  • Height:61.7mm
  • Weight:0.725kg
SKU: 18BAT-12V2/3-FBC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V2/3-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart2
12V 65Ah Enertec Silver EFB Automotive Battery | 621EFB-BLS
12V 70Ah Enertec Silver EFB Automotive Battery | 639EFB-BLS
Subtotal
R4610,00
Total
R4610,00
Continue shopping
2
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare