12V 18Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V18-FBC
R740,00 Incl. VAT
This battery features E-Type Bolt through
  • Length:180mm
  • Width:77mm
  • Height:167mm
  • Weight:5.13kg
18BAT-12V18-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart26
12V 36Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 616J-BLC
12V 55Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 643-BLC