12V 12Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V12-FBC
R535,00 Incl. VAT
This battery features T1 – 4.8mm spade
  • Length:151mm
  • Width:98mm
  • Height:95mm
  • Weight:3.45kg
18BAT-12V12-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart15
12V 100Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V100-FBC
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 636J-BLC
PLFP-7L 12V 2Ah Poweroad Lithium-Ion Motorcycle Battery
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLC
12N7-3B 12V 6.5Ah Enertec AGM Motorcycle Battery
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 639-BLC
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 636-BLS