12V 12Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V12-FBC
R535,00 Incl. VAT
This battery features T1 – 4.8mm spade
  • Length:151mm
  • Width:98mm
  • Height:95mm
  • Weight:3.45kg
18BAT-12V12-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart36
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 634-BLS
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 636-BLS
12V 7.2Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V7/2-FBC
12V 55Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 643-BLC