12V 12Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V12-FBC
R535,00 Incl. VAT
This battery features T1 – 4.8mm spade
  • Length:151mm
  • Width:98mm
  • Height:95mm
  • Weight:3.45kg
18BAT-12V12-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart2
12V 45Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 619-BLS
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 636-BLS
Subtotal
R2650,00
Total
R2650,00
Continue shopping
2
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare