12V 100Ah Forbatt Gel VRLA Backup Battery | 12V100G-FC
R3800,00 Incl. VAT
This battery features M8 Threaded Screw In Terminals
  • Length:330mm
  • Width:174mm
  • Height:227mm
  • Weight:30.01kg
SKU: 18BAT-12V100G-FC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V100G-FC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart17
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 638-BLC
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 636-BLS