12V 100Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V100-FBC
R3995,00 Incl. VAT
This battery feature M8 Threaded Screw In
  • Length:333mm
  • Width:174mm
  • Height:227mm
  • Weight:29.8kg
SKU: 18BAT-12V100-FBC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V100-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart8
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLS 12V50