12V 1.4Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V1/4-FBC
R130,00 Incl. VAT
This battery features T1 – 4.8mm spade
  • Length:97mm
  • Width:43mm
  • Height:51mm
  • Weight:0.49kg
SKU: 18BAT-12V1/4-FBC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V1/4-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart24
12V 60Ah Enertec Silver AGM Automotive Battery | 646AGM-BLS
12V 50Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 628-BLC
12V 45Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 612-BLC
12V 70Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 639-BLS
12V 36Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 618-BLC