12V 1.4Ah Forbatt AGM VRLA Backup Battery | 12V1/4-FBC
R130,00 Incl. VAT
This battery features T1 – 4.8mm spade
  • Length:97mm
  • Width:43mm
  • Height:51mm
  • Weight:0.49kg
SKU: 18BAT-12V1/4-FBC Categories: , , , , , ,
18BAT-12V1/4-FBC
Download
Lead Time 1-2 days
Shopping cart4
12V 36Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 616BJ-BLC
12V 60Ah Enertec Blue Lead Calcium Automotive Battery | 639-BLC
12V 50Ah Enertec Silver Lead Calcium Automotive Battery | 634-BLS
Subtotal
R5145,00
Total
R5145,00
Continue shopping
4
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare